Skontaktuj się z nami

+48 603 44 88 88

Napisz wiadomość

terapeuci@talkandsolve.pl

EN

Aktualności

Konsultacje dla rodziców

07.03.2019 Konsultacje dla rodziców

Zdarzają się sytuacje, kiedy widzimy, że nasze dziecko ma trudności. Mogą to być trudności w szkole, często niezrozumiałe dla nas – rodziców, ponieważ widzimy, że nasze dziecko w szkole zachowuje się zupełnie inaczej niż w domu. Nie wiemy, jak mu pomóc i sprawić, by odnalazło się wśród rówieśników. 

więcej
Warsztat dla Rodziców 23.03.19 ZAPISY

19.02.2019 Warsztat dla Rodziców 23.03.19 ZAPISY

TRWAJĄ ZAPISY NA WARSZTAT!!! :)

Zapraszamy Rodziców i Opiekunów dzieci na warsztaty, na których nauczysz się wielu praktycznych metod komunikacji ze swoim dzieckiem. Zbudujesz w nie pewność siebie i pomożesz przezwyciężać problemy dnia codziennego. 

więcej
Dystymia i depresja

04.02.2019 Dystymia i depresja

Antoni Kępiński tak pisał o melancholii: "W czasie tym niewiele się dzieje; przeżycia monotonnie obracają się koło tych samych wątków: beznadziejności, poczucia winy, lęku przed katastrofą" 

więcej
Po co nam relacje?

03.01.2019 Po co nam relacje?

Tworzymy relacje. Codziennie i bezwiednie wchodzimy w kilkadziesiąt relacji. Budujemy takie, w których przyrzekamy miłość aż do śmierci. Właściwie to kiedy rodzimy się, już przynależymy do pierwszej relacji. Od dnia narodzin aż do ostatniego tchnienia tworzymy relacje! 

więcej
O naturze zazdrości

30.12.2018 O naturze zazdrości

Czy zazdrość jest nam potrzebna? Czy uczucie zazdrości odczuwają tylko osoby, które mają niskie poczucie własnej wartości? Czy odpowiedzialność za zazdrość ponosi jedna osoba, czy obydwie w związku? Zuzanna Podkowicz odpowiada w swoim artykule na te i inne pytania na temat zazdrości. 

więcej
Sztuka mówienia komplementów

21.11.2018 Sztuka mówienia komplementów

Komplementowanie jest potężnym narzędziem wpływania na nastrój drugiej osoby, atmosferę w domu i motywację do podejmowania działań. Najważniejsze jest to, by komplementowanie było autentyczne i odnosiło się do tego, co rzeczywiście jest zasobem człowieka. Każdy z nas ma takie zasoby, a naszym celem jest sprawienie, by zaczął je dostrzegać.

więcej
Skontaktuj się z nami, daj szansę Sobie pomóc

Terapeuci Talk&Solve 

Warszawa - Śródmieście:

Ul. Lecha Kaczyńskiego 7 lok. 6
00-575 Warszawa

Przejdź do zakładki Kontakt i zobacz jak łatwo do nas trafić 

Telefon:
+48 603 44 88 88

 

Therapy in English:

+48 668 106 068

 

e-mail:

terapeuci@talkandsolve.pl

 

 

© TALK&SOLVE- All Rights Reserved.