Skontaktuj się z nami

+48 603 44 88 88

Napisz wiadomość

terapeuci@talkandsolve.pl

EN

Aktualności

Decyzje a lęki

19.01.2020 Decyzje a lęki

Jak mówi znane powiedzenie: nie da się zjeść ciastka i mieć ciastka. Przyjmujemy to jako oczywistość, jednak bardzo często nasze życiowe decyzje pokazują, że staramy się żyć tak, jakby ta zasada nie istniała. Bo na czym właściwie ona polega? Zastanówmy się... więcej

więcej
Mindfulness a zdrowie

19.01.2020 Mindfulness a zdrowie

Mindfulness zawiera w sobie „szczególny rodzaj uwagi: świadomej, skierowanej na obecną chwilę i nieosądzającej". Wdrożenie do swojego życia uważności wcale nie musi być trudne. Może za to przynieść wiele korzyści. Zapoznaj się z całym artykułem tutaj.

więcej
Konsultacje dla rodziców

07.03.2019 Konsultacje dla rodziców

Zdarzają się sytuacje, kiedy widzimy, że nasze dziecko ma trudności. Mogą to być trudności w szkole, często niezrozumiałe dla nas – rodziców, ponieważ widzimy, że nasze dziecko w szkole zachowuje się zupełnie inaczej niż w domu. Nie wiemy, jak mu pomóc i sprawić, by odnalazło się wśród rówieśników. 

więcej
Akademia Rodzica Talk&Solve 2020

19.02.2019 Akademia Rodzica Talk&Solve 2020

TRWAJĄ ZAPISY NA "AKADEMIĘ RODZICA TALK&SOLVE"!!! :)

Zapraszamy Rodziców i Opiekunów dzieci na warsztaty. Na różnych etapach pojawiają się różnego rodzaju problemy wychowawcze. Dzieci bardzo często miewają problemy w szkole - zarówno z nauką, jak i na polu relacji z rówieśnikami, czasami nie potrafią się skoncentrować, przeżywają ogromny stres, zbyt emocjonalnie podchodzą do wielu spraw, nie radzą sobie z własnymi uczuciami. Częściej niż nam się zdaje wykazują zachowania agresywne.

więcej
Dystymia i depresja

04.02.2019 Dystymia i depresja

Antoni Kępiński tak pisał o melancholii: "W czasie tym niewiele się dzieje; przeżycia monotonnie obracają się koło tych samych wątków: beznadziejności, poczucia winy, lęku przed katastrofą" 

więcej
Po co nam relacje?

03.01.2019 Po co nam relacje?

Tworzymy relacje. Codziennie i bezwiednie wchodzimy w kilkadziesiąt relacji. Budujemy takie, w których przyrzekamy miłość aż do śmierci. Właściwie to kiedy rodzimy się, już przynależymy do pierwszej relacji. Od dnia narodzin aż do ostatniego tchnienia tworzymy relacje! 

więcej
Skontaktuj się z nami, daj szansę Sobie pomóc

Terapeuci Talk&Solve 

Warszawa - Śródmieście:

Al. Armii Ludowej 7 m. 6
00-575 Warszawa

Przejdź do zakładki Kontakt i zobacz jak łatwo do nas trafić 

Telefon:
+48 603 44 88 88

 

Therapy in English:

+48 668 106 068

 

e-mail:

terapeuci@talkandsolve.pl

 

 

© TALK&SOLVE- All Rights Reserved.