Skontaktuj się z nami

+48 668 106 068

Napisz wiadomość

terapeuci@talkandsolve.pl

EN

Skuteczna terapia par i małżeństw prowadzona przez psychoterapeutów z wieloletnim doświadczeniem

W terapii par uczestniczy para i terapeuta. W centrum zainteresowania jest relacja dwojga ludzi. Podczas sesji terapeutycznej można przyjrzeć się jaki jest wpływ każdej z osób na kształtowanie relacji, a co za tym idzie, zrozumieć, że każda z osób będących w relacji jest za nią w pełni odpowiedzialna.

Terapia par - dla kogo?

Budowanie relacji jest procesem. Dynamika tego procesu zmienia się tak jak i my się zmieniamy pod wpływem osobistych doświadczeń oraz zewnętrznych wydarzeń (np. zmiana sytuacji zawodowej, pojawienie się dzieci w rodzinie, usamodzielnienie się dzieci). Gdy przychodzi trudny czas kryzysu, warto udać się na terapię, żeby nie oddalić się od siebie, żeby wspólnie z profesjonalistą poszukać na nowo zrozumienia w związku.

Zmiany w związku są konieczne i bardzo naturalne. Wynikają one z sytuacji życiowych osób zaangażowanych w związek - dojrzewamy, wspólnie przeżywamy szczęście i trudności, zmieniamy pracę, miejsce zamieszkania, starzejemy się. Na więź łączącą dwoje ludzi wypływa nieustannie wiele czynników. Nic więc dziwnego, że od czasu do czasu związek przechodzi kryzys. Jak mu zaradzić? Jak stawić czoła problemom? A może w ogóle nie warto tego robić? Dlaczego partner tak bardzo się zmienił? Jeżeli zastanawiacie się nad podobnymi pytaniami, a jednocześnie wciąż czujecie chęć ratowania łączącej Was więzi, podejmijcie współpracę z naszym terapeutą. Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach pomaga samodzielnie odnaleźć rozwiązanie, którego w chwili przeżywania problemów Klienci nie dostrzegają. Podczas terapii par nauczycie się lepiej rozumieć partnera, skuteczniej wyrażać własne emocje i potrzeby oraz odbudujecie łączącą Was bliskość. Warto spróbować.

Kryzys w związku - terapia dla małżeństw

Para również może oczekiwać wsparcia terapeutycznego wtedy, gdy związek dobiegł końca i trzeba podjąć trudną decyzję o rozwodzie, wybrać rozwiązanie najbezpieczniejsze dla dzieci. 

Terapia par w gabinecie Talk & Solve w Warszawie jest propozycją nie tylko dla małżeństw i związków partnerskich, ale również dla ludzi żyjących ze sobą w zależności, np. dla matki z córką, przyjaciół - w takim wypadku mówimy o terapii diady.

 

Patrycja Dąbrowska

 

Elżbieta Trandziuk

Skontaktuj się z nami, daj szansę Sobie pomóc

Terapeuci Talk&Solve 

Warszawa - Śródmieście:

Al. Armii Ludowej 7 m. 6
00-575 Warszawa

Centrum Terapii Rodzin i Dzieci

Ul. Krasickiego 62
05-500 Nowa Iwiczna

 

Przejdź do zakładki Kontakt i zobacz jak łatwo do nas trafić 

Telefon:
+48 668 106 068

 

Therapy in English:

+48 668 106 068

 

e-mail:

terapeuci@talkandsolve.pl

 

 

© TALK&SOLVE- All Rights Reserved.