Skontaktuj się z nami

+48 668 106 068

Napisz wiadomość

terapeuci@talkandsolve.pl

EN

Zdrowie pracownika

Dbanie o zdrowie pracowników jest jednym z kluczowych elementów strategii zarządzania zasobami ludzkimi firm. Standardowa już dzisiaj opieka medyczna to zbyt mało. Pracownicy potrzebują bardziej holistycznego wsparcia w dążeniu do zachowania społecznego i emocjonalnego dobrostanu.

Odpowiedzią na te potrzeby jest widoczny na rynku trend usług benefitowych, oferujących kompleksowe programy wellness. Programy tego typu to nie tylko elastyczne warunki pracy, przestrzeń wellness w biurze, zdrowe przekąski i promocja zdrowego odżywiania. To także programy wsparcia pracowników (Employee Assisstance Programme), konsultacje psychologiczne, psychoterapia. Te ostatnie są szczególnie bliskie naszemu sercu. Nadal jednak pozostaje spory rozdźwięk pomiędzy potrzebą tychże usług a ofertą pracodawców.

Jak pokazują badania Deloitte (raport Global Human Capital Trends, 2018) ponad 60% ankietowanych pracowników uważa usługi konsultacji psychologicznych i pokrewne za wartościowe, natomiast zaledwie 21% firm oferuje do nich dostęp.

 

Co oferuje Talk&Solve w ramach rozwoju kultury wellness w Twojej firmie?

  • profesjonalne wsparcie zdrowia psychicznego pracowników,
  • edukację psychologiczną,
  • rozwój umiejętności godzenia życia osobistego z zawodowym,
  • wsparcie umiejętności rodzicielskich,
  • rozwój umiejętności psychologicznych menedżerów i innych grup pracowników.

 

Dlaczego warto?

  • Tworzymy naszą ofertę w oparciu o ekspertyzę i najświeższe trendy rynku HR oraz wieloletnie doświadczenie w praktyce terapeutycznej.
  • Nasze usługi są spersonalizowane dla poszczególnych grup pracowników (np. Mama w pracy, kadra menedżerska, itp.)
  • Działania na rzecz zwiększenia społecznego i emocjonalnego dobrostanu pracowników bezpośrednio przekładają się na wzrost zaangażowania w pracę.

 

Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi modułami naszej oferty.

UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ

Problemy życia zawodowego

Problemy życia zawodowego

Stres, wypalenie zawodowe, trudne relacje czyli najczęstsze problemy z jakimi odwiedzają nas pracownicy firm. Jak pomóc w trudnych chwilach? Zapraszamy do naszych artykułów i krótkich filmików.

Pakiety sesji

Pakiety sesji

Wsparcie psychologa dla pracowników. Terapia indywidualna pomoże wyjść z depresji, pokonać kryzys, zwalczyć prokrastynację i demotywację. Jest najskuteczniejszą formą pomocy psychologicznej.

Szkolenia i warsztaty

Szkolenia i warsztaty

Psychoedukacja w Twojej firmie w sprawdzonej formie. Co powinniśmy wiedzieć, czego się nauczyć, aby radzić sobie lepiej w życiu zawodowym? Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem tematów.

Konsultacje prawne

Konsultacje prawne

Rozwiązując problemy życia osobistego lub zawodowego, bardzo często, oprócz spotkań z psychologiem, potrzebujemy porady prawnej. W tym celu stworzyliśmy kompleksową ofertę konsultacji. Sprawdź jak z niej skorzystać!

Skontaktuj się z nami, daj szansę Sobie pomóc

Terapeuci Talk&Solve 

Warszawa - Śródmieście:

Al. Armii Ludowej 7 m. 6
00-575 Warszawa

Centrum Terapii Rodzin i Dzieci

Ul. Krasickiego 62
05-500 Nowa Iwiczna

 

Przejdź do zakładki Kontakt i zobacz jak łatwo do nas trafić 

Telefon:
+48 668 106 068

 

Therapy in English:

+48 668 106 068

 

e-mail:

terapeuci@talkandsolve.pl

 

 

© TALK&SOLVE- All Rights Reserved.