Skontaktuj się z nami

+48 668 106 068

Napisz wiadomość

terapeuci@talkandsolve.pl

EN

Warsztaty dla kobiet

 

Warsztaty seksualność kobiet: termin wkrótce

czas: około 6-8 godzin na dzień
forma: stacjonarnie w gabinecie - Armii Ludowej 7/6 w Warszawie
ilość osób: max 6-7
koszt udziału: 600 złotych, na tydzień przed warsztatami 650 zł

Seksualność kobiet to temat prawdziwie wyjątkowy, przez lata pomijany zarówno w nauce jak i kulturze. Na szczęście dziś jesteśmy na dobrej drodze by to zmienić.
Jeśli chcesz poczuć się bliżej ze swoim ciałem, swoją seksualnością, porozmawiać o intymności i o jej wyjątkowości z perspektywy kobiety to nie może Cię zabraknąć!

Program:

  • cielesność - przekonania o własnym ciele, akceptacja swojego ciała
  • seksualność - przekonania na temat własnej seksualności, przekonania wyniesione z domu, ogólne przekonania o seksualności ludzi
  • komunikacja - rozmowa o intymności, seksualności w relacjach oraz stawianie granic
  • wyjątkowość kobiet - odpowiedź sensoryczna ciała na dotyk, przyjemność, seksualność kobiet a mężczyzn, fantazje, gadżety
  • praktyczne ćwiczenia m.in. z akceptacji ciała, rozumienia swoich preferencji sensorycznych

 

Ważne! Aby wziąć udział w warsztatach konieczne będzie odbycie rozmowy z seksuolożką prowadzącą warsztaty - Zuzanną Podkowicz - w celu zakwalifikowania do udziału w warsztatach. Rozmowa potrwa około 30 minut. Ma ona na celu zapewnienie bezpiecznej atmosfery dla wszystkich uczestniczek warsztatów.

 

Prowadząca 

 

 

Zuzanna Podkowicz- seksuolożka, psycholożka, terapeutka TSR. Od 2017 pracuje w gabinecie Terapeuci Talk & Solve. Prowadziła warsztaty dla kobiet i młodzieży z zakresu seksualności, stresu, wyznaczania i realizacji celów. Prowadziła liczne projekty z zakresu edukacji seksualnej. Prelegentka Akademii Kobiet. W gabinecie pracuje z osobami indywidualnie, w parach oraz w rodzinach.
„Seksualność to dla mnie część życia i zdrowia, o której należy dbać regularnie.  To część życia, która może przynosić radość, satysfakcję, poczucie własnej wartości czy lepszy związek. Bez względu czy chodzi o seksualność kobiet, mężczyzn czy młodzieży ważna jest empatia, akceptacja, wiedza i chęć poszukiwań rozwiązań. Nie zawsze odpowiedzi są proste, ale samo szukanie drogi do swojej seksualności już jest ogromny krokiem. W kierunku lepszej znajomości siebie, swoich relacji i ciała.W kierunku lepszego życia i zdrowia. 

 

 

Pobierz formularz zgłoszeniowy

Skontaktuj się z nami, daj szansę Sobie pomóc

Terapeuci Talk&Solve 

Warszawa - Śródmieście:

Al. Armii Ludowej 7 m. 6
00-575 Warszawa

Centrum Terapii Rodzin i Dzieci

Ul. Krasickiego 62
05-500 Nowa Iwiczna

 

Przejdź do zakładki Kontakt i zobacz jak łatwo do nas trafić 

Telefon:
+48 668 106 068

 

Therapy in English:

+48 668 106 068

 

e-mail:

terapeuci@talkandsolve.pl

 

 

© TALK&SOLVE- All Rights Reserved.