Skontaktuj się z nami

+48 668 106 068

Napisz wiadomość

terapeuci@talkandsolve.pl

EN

Kim jesteśmy

Jesteśmy psychologami, terapeutami. Tworzymy razem zespół specjalistów. Pracujemy w podejściu Skoncentrowanym na rozwiązaniach. Wybraliśmy ten nurt, ponieważ promujemy salutogenetyczne podejście do terapii. Wspieramy naszych Klientów w budowaniu rozwiązań, wzmacniamy postawę odpowiedzialności za własne wybory i życie.

Jesteśmy terapeutami – spotkania z drugim człowiekiem są kwintesencją naszej pracy, tym, co w niej najpiękniejsze. Fascynacja i zainteresowanie drugim człowiekiem nigdy się nie kończą.

Jako Terapeuci Talk&Solve jesteśmy liderem sparcia psychologicznego w zakresie radzenia sobie ze stresem i z niską samooceną. Nagrodę otrzymaliśmy podczas XX edycji konkursu o tytuł Businesswoman Awards zorganizowaną przez redakcję czasopisma "Buisnesswoman & life".

Praktykujemy formę psychoedukacji ucząc Klientów jak rozpoznawać swoje potrzeby i jak je realizować. Uczymy jak dbać o siebie i jak skutecznie radzić sobie z problemami. Nasi terapeuci nieustannie szkolą się i poddają swoją pracę superwizji w renomowanych ośrodkach.

Terapeutów Talk & Solve łączy praca w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. W tym duchu prowadzimy wszystkie formy pomocy - terapię, doradztwo oraz coaching. Do naszej pracy podchodzimy z ogromną pasją, odpowiedzialnością i zaangażowaniem. Od początku istnienia Talk & Solve kładziemy nacisk na krótkoterminowość terapii. Stosujemy zasadę brief bo wierzymy, że każdy Klient ma potencjał do prowadzenia życia bez problemów, zgodnego z wyobrażeniem swojej preferowanej przyszłości. Powyższe założenia stosujemy w: - terapii indywidualnej - terapii par i rodzin - terapii grupowej i warsztatach rozwojowych - coachingu i doradztwie Z dziećmi od 3 roku życia pracujemy w oparciu o innowacyjną metodę Kids' Skills – Dam Radę!


Wszystkim naszym Klientom oferujemy profesjonalną pomoc w atmosferze bezpieczeństwa i pełnej dyskrecji.

Skontaktuj się z nami, daj szansę Sobie pomóc

Terapeuci Talk&Solve 

Warszawa - Śródmieście:

Al. Armii Ludowej 7 m. 6
00-575 Warszawa

Centrum Terapii Rodzin i Dzieci

Ul. Krasickiego 62
05-500 Nowa Iwiczna

 

Przejdź do zakładki Kontakt i zobacz jak łatwo do nas trafić 

Telefon:
+48 668 106 068

 

Therapy in English:

+48 668 106 068

 

e-mail:

terapeuci@talkandsolve.pl

 

 

© TALK&SOLVE- All Rights Reserved.