Skontaktuj się z nami

+48 668 106 068

Napisz wiadomość

terapeuci@talkandsolve.pl

EN

Pakiety sesji

Pakiet sesji terapeutycznych to oferta przygotowana w odpowiedzi na potrzeby pracowników i pracodawców. Oferujemy dwa rozwiązania dla firm:

  1. Pakiet sesji dla pracownika 3-6-9
  2. Pakiet godzin dla firmy na określony czas

 

Jak to działa?

Pakiet sesji dla pracownika to możliwość wykupienia 3, 6 lub 9 sesji terapeutycznych dla konkretnej osoby z Twojej firmy. Wówczas pracownik umawia się na terapię indywidualnie w ramach finansowania przez firmę.

Pakiet godzin dla firmy to rozwiązanie długoterminowe, umożliwiające wszystkim pracownikom korzystanie z usług profesjonalnego wsparcia psychologicznego wedle bieżących potrzeb. Wówczas firma dysponuje ilością godzin terapeutycznych na dany okres czasu, np. 100 godzin do wykorzystania przez pracowników w 2018 roku. Jest to opcja wykorzystywana przez firmy wprowadzające kulturę wellness, której ważnym aspektem jest dbanie o mentalny dobrostan pracowników i ich rodzin.

Konsultacje psychologiczne w obu wariantach są mozliwe do realizacji on-line

 

Dlaczego warto skorzystać z oferty „pakiety sesji"?

Warto, gdyż jest to ogromne wsparcie zdrowia psychicznego pracowników, niezależnie od roli, którą pełnią w organizacji.

Problemy życia osobistego zazwyczaj „przynosimy" ze sobą do biura, co w konsekwencji wpływa na obniżenie naszej koncentracji i zaangażowania w pracę swoją, jak również zespołu. Zespół często integruje się wokół problemu i osoby „w potrzebie", próbując udzielić wsparcia, jednak robi to nieefektywnie. Menedżer z kolei musi zarządzić sytuacją, a najczęściej nie jest do tego odpowiednio przygotowany. Zarządzenie sytuacją wówczas wiąże się nie tylko z udzieleniem wsparcia pracownikowi ale również z zadbaniem o powstałe nastroje w zespole, przywróceniem koncentracji na zadaniach oraz zarządzeniem swoimi emocjami.

Oferta „pakiety sesji" to przede wszystkim dostęp do profesjonalnej pomocy psychologicznej. Terapia indywidualna daje możliwość pracy na konkretnym problemie oraz zbudowania rozwiązań bezpośrednio z osobą zainteresowaną. Jest to wsparcie pracowników w trudnych życiowych sytuacjach, które uniemożliwiają zaangażowanie w pracę. To również wsparcie i rozwój w życiu zawodowym, jak na przykład pokonywanie wewnętrznych barier, nabieranie odporności na stres, walka z prokrastynacją, rozwój umiejętności zarządzania sobą w czasie i danym środowisku zawodowym.

Narzędzie dla menedżerów?

Ponadto oferta „pakiety sesji" to doskonałe wsparcie osób w rolach menedżerskich. Dla menedżerów umiejętność pracy z ludźmi a zarazem zarządzania emocjami (swoimi oraz w zespole) jest kluczowa i często wiąże się z udzielaniem wsparcia, empatią i potrzebą zrozumienia. Z pakietu sesji może wówczas skorzystać menadżer w ramach swoich potrzeb lub zaproponować pakiet sesji pracownikowi, jako formę profesjonalnego wsparcia w trudnych, kryzysowych sytuacjach.

Skontaktuj się z nami, daj szansę Sobie pomóc

Terapeuci Talk&Solve 

Warszawa - Śródmieście:

Al. Armii Ludowej 7 m. 6
00-575 Warszawa

Centrum Terapii Rodzin i Dzieci

Ul. Krasickiego 62
05-500 Nowa Iwiczna

 

Przejdź do zakładki Kontakt i zobacz jak łatwo do nas trafić 

Telefon:
+48 668 106 068

 

Therapy in English:

+48 668 106 068

 

e-mail:

terapeuci@talkandsolve.pl

 

 

© TALK&SOLVE- All Rights Reserved.