Skontaktuj się z nami

+48 668 106 068

Napisz wiadomość

terapeuci@talkandsolve.pl

EN

Warsztat: Mama wraca do pracy

Halo? Halo? Czy są tu mamy? Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim jest nie lada wyczynem. To z czym możesz się spotkać to przede wszystkim stres związany z pogodzeniem obowiązków zawodowych z tak ważną rolą, jaką jest bycie mamą. Być może towarzyszy Ci poczucie „niedoczasu", niewystarczającej kompetencji na stanowisku, braku efektywności, a czasem nawet wyrzuty sumienia czy bezsilność.

Warsztat „Mama wraca do pracy" jest dedykowany mamom, które odczuwają potrzebę odnalezienia się w nowej sytuacji, zarządzenia sobą poza tzw. „sferą komfortu", odzyskania poczucia wpływu, kontroli i kompetencji. Warsztat łączy w sobie elementy zarządzania projektami z psychologicznymi aspektami zarządzania emocjami. Dodaje mocy do działania i przede wszystkim wzmacnia poczucie wartości. To z kolei jest niezbędne do odnalezienia zadowolenia z siebie w roli pracującej mamy.

Profil uczestnika: aktywne zawodowo mamy, kobiety powracające do pracy po urlopie macierzyńskim.

Warsztat doskonali następujące umiejętności: planowanie i organizacja, zarządzanie sobą w czasie, efektywność osobista, asertywność, zarządzanie relacjami, budowanie wizji oraz pewności siebie.

Trenerzy: Monika Rzońca, Anna Jaszczołt

Terminy: 17-18 stycznia 2019 oraz 9-10 września 2019

Czas i miejsce: 2 dni | 9:00 – 17:00 | Warszawa

Koszt: 1500* PLN za osobę (zwolnione z VAT); Zapłać z Nais!

*Powyższa kwota zawiera koszty uczestnictwa w warsztacie, materiałów dydaktycznych, sali szkoleniowej i sprzętu konferencyjnego, obiadu i przerw kawowych dla uczestników. Powyższa kwota nie zawiera kosztów transportu uczestników na miejsce szkolenia i ich zakwaterowania w przypadkach kiedy jest to konieczne. Podana powyżej kwota obowiązuje do końca 2019 roku.

Skontaktuj się z nami, daj szansę Sobie pomóc

Terapeuci Talk&Solve 

Warszawa - Śródmieście:

Al. Armii Ludowej 7 m. 6
00-575 Warszawa

Centrum Terapii Rodzin i Dzieci

Ul. Krasickiego 62
05-500 Nowa Iwiczna

 

Przejdź do zakładki Kontakt i zobacz jak łatwo do nas trafić 

Telefon:
+48 668 106 068

 

Therapy in English:

+48 668 106 068

 

e-mail:

terapeuci@talkandsolve.pl

 

 

© TALK&SOLVE- All Rights Reserved.